KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7596001
nr 759 6001
Akvarell
osignerad, keramikverkstaden, motivets mått: 21x47
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:46:45
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
350 kr